Kontakt

Butiker

Kontaktuppgifter till respektive butik hittar du här.

Postadress

i-HUSET
Västra Svedengatan 7D
Att: Centrumledningen
581 28 Linköping

Besöksadress

i-HUSET
Västra Svedengatan 7
58128 Linköping

Mail: kontakt@i-huset.se
Centrumvärd: 010-222 23 35
(borttappat & upphittat)

 

 

Vi som jobbar här

Meeting Place Manager
Jessica Lundmark
jessica.lundmark1@ingka.com
0708-617064

Customer Experience Leader
Karin Dahlqvist
karin.dahlqvist@ingka.com
0760-018894

Customer Experience Specialist
Cecilia Johnson
cecilia.johnson@ingka.com
0760-018898

Core Operations Leader
Martin Bokmark
martin.bokmark@ingka.com
0723-528675



Operations Manager

Pernilla Dahlb├Ąck
pernilla.dahlback@ingka.com
0733-439365

Maintenance Technician
Dick Carlsson
dick.carlsson@ingka.com
0760-018893

Maintenance Technician
Hans Karlsson
hans.karlsson1@ingka.com
0760-018895